Reklama w radio – współpraca biznesowa w Radio Yanosik

Reklamuj się w Radiu Yanosik! Wykorzystaj potencjał prime time stacji od godziny 8:00 do godziny 20:00! Tylko w październiku Radio Yanosik było słuchane przez około 355 000 unikatowych użytkowników. Aż 60% słuchaczy powraca do naszych audycji!

Radio Yanosik powstało z myślą o kierowcach! Tak samo, jak aplikacja Yanosik, nasze radio niesie pomoc kierowcom, przekazując im informacje o najważniejszych zdarzeniach drogowych, dzieląc się wiedzą i ciekawostkami z zakresu motoryzacji oraz umilając podróż.

Radia Yanosik można słuchać w trasie, korzystając z aplikacji Yanosik oraz poza nią, dzięki playerowi online. Radio Yanosik można odnaleźć również w popularnych agregatorach stacji internetowych.

Radio Yanosik trafia do szerokiej grupy użytkowników, którzy na co dzień korzystają ze wsparcia aplikacji Yanosik na trasie, ale nie tylko. Baza odbiorców codziennie powiększa się o grono pozytywnie nastawionych słuchaczy.

Realizacja kampanii reklamowych na antenie Radia Yanosik to gwarancja dotarcia do silnej grupy docelowej, która jest przywiązana do marki Yanosik i kojarzy ją jako niezbędną pomoc w trasie. Yanosik to LOVEBRAND, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie codzienności.

W ramach współpracy biznesowej oferujemy wsparcie profesjonalnego zespołu Radio Yanosik oraz Yanosik, który z chęcią podpowie, jak zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię reklamową na antenie naszej stacji.

Zaufali nam:

Oferowane formaty współpracy reklamowej przez Radio Yanosik, to:

  • Kampanie spotowe – emitowane w przerwach reklamowych, oferujemy maksymalnie 4 m i 30 sekund reklam w godzinie, 3 bloki np.: po 3 spoty 30 sekundowe. W formie dodatkowej usługi oferujemy również produkcję spotów radiowych.
  • Sponsoring audycji – do wyboru są pakiety tematyczne felietonów, wybrane pojedyncze felietony, newsy motoryzacyjne, informacje o sytuacji drogowej, prognoza pogody, programy podróżnicze oraz kulinarne. Oferujemy 8-sekundowy billboard sponsorski przed i po danej audycji, w którym wymieniona jest nazwa sponsora zapraszającego do wysłuchania audycji. Wskazania sponsorskie są emitowane również przy zapowiedziach audycji. 
  • Lokowanie produktów – w ramach audycji tematycznych emitowanych stale w ramówce, oferujemy product placement.
  • Konkursy – oferujemy organizację konkursu z nagrodami sponsora dla słuchaczy Radia Yanosik. Format jest ustalany indywidualnie.
  • Testy, recenzje, relacje – w ramach felietonu prowadzący może przeprowadzić test produktu reklamodawcy i zaprezentować jego recenzję w dwóch wejściach antenowych. Długość jednego wejścia wynosi około 2 minut. Dodatkowo wyniki testu zostaną opublikowane w formie posta w mediach społecznościowych Radia Yanosik.
  • Reportaż redakcyjny – stworzony przez reportera Radia Yanosik na wskazany przez sponsora temat. Idealny format reklamowy dla reklamodawców z ogromną wiedzą w danym temacie. Jeżeli tematyka reportażu na to pozwoli, w stworzonym materiale przedstawiciel klienta wypowie się w charakterze eksperta.

Zapraszamy do współpracy!

Jan Semmler

tel: +48 519 400 594