Radio Yanosik powstało z tego samego powodu co znana nam wszystkim aplikacja Yanosik – aby nieść pomoc kierowcom. Podczas gdy aplikacja ostrzega kierowców o różnych zagrożeniach na drodze, Radio Yanosik (dostępne w aplikacji) umila im podróż, przekazuje wiedzę i ciekawostki z zakresu motoryzacji oraz informuje o najważniejszych zdarzeniach drogowych.
Pragniemy, aby aplikacja Yanosik wraz z Radiem Yanosik sprawiła, że kierowcy dotrą do celu bezpiecznie oraz w przyjemnej atmosferze.


Od strony muzycznej, zaserwujemy słuchaczom połącznie współczesnych przebojów wraz z największymi hitami lat 90-tych. Nie zabraknie również autorskich audycji z rockowym pazurem.


Poza muzyką, prowadzący będą zabierali nas w podróż do świata motoryzacji, przekazywali aktualne porady związane z przepisami, czy z dbaniem o nasze pojazdy. W międzyczasie nasi felietoniści opowiedzą o bezpieczeństwie, nowościach technologicznych, sporcie, wyprawach oraz bieżących wydarzeniach.

O projekcie Radio Yanosik

Idea Radia Yanosik jest taka sama jak ta, która przyświecała od początku tworzenia aplikacji – pomoc i wsparcie dla kierowców. Nie ma znaczenia czy jeździsz autem okazyjnie, czy regularnie wyjeżdżasz w długie trasy. Chcemy by każdemu kierowcy towarzyszył Yanosik. Poza dbaniem o bezpieczeństwo na drogach, nasze radio ma zapewniać także rozrywkę, dobre brzmienie oraz dawkę informacji i wiedzy. Wierzymy, że będziesz nas słuchać nie tylko w aucie i zostaniemy z Tobą także w innych codziennych sytuacjach.